Kiedy warto zamówić catering sushi?

2022-12-161
Kiedy warto zamówić catering sushi?

Myśląc o kuchni japońskiej, niemalże od razu na myśl nasuwa się sushi. Danie to kojarzy się ze smakiem i luksusem, dlatego nie można się dziwić, że coraz częściej zamawia się sushi catering, nawet na ważne okazje i wzniosłe uroczystości. Jeśli zastanawiasz się, kiedy warto sięgnąć po catering sushi, czytaj dalej!

Kiedy warto skorzystać z cateringu sushi?

Ochota na sushi wcale nie musi kończyć się jego samodzielnym przyrządzeniem czy wyjściem do restauracji. Wiele susharni, w tym Sakana, oferuje sushi na wynos, dzięki czemu można się delektować jego wspaniałym smakiem w domowym zaciszu, na wyjeździe czy nawet w pracy. Catering sushi to wygodne rozwiązanie, z którego można korzystać zarówno na co dzień, jak i od święta.

Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda menu sushi cateringu, to mamy dobrą wiadomość. Wybierasz dokładnie te same propozycje jak w restauracji, dzięki czemu możesz cieszyć się pysznym smakiem sushi w dowolnym miejscu. Jest to też świetne rozwiązanie na urodziny czy imprezę ze znajomymi.

Sushi catering na wesele? Czemu nie!

Jednym z popularniejszych weselnych trendów jest sushi catering na wesele. Najczęściej oferowany jest on w formie open baru i stanowi jedną z zimnych przekąsek. Wybór tego japońskiego dania jest ukłonem młodej pary w kierunku nowoczesności i młodszych gości weselnych, do których coraz częściej nie trafia klasyczne weselne menu.

Co więcej, samo danie nie musi być jedyną atrakcją związaną z tą egzotyczną kuchnią. Dla wszystkich tych, którzy potrzebują więcej wrażeń, idealną propozycją jest sushi serwis, podczas którego na oczach gości zostaje przyrządzone danie. Jest to ciekawa atrakcja, która ma również wymiar praktyczny. Tak przygotowane sushi dłużej pozostaje świeże z wyraźnym smakiem i zapachem.

Na jakie inne okazje warto zamawiać catering sushi?

Sushi catering jest bardzo często wybierany na wyjazdy integracyjne, biznesowe spotkania czy firmowe imprezy. Dodatkowo coraz więcej osób decyduje się serwować sushi na wynos podczas imprez urodzinowych, imieninowych, a nawet świątecznych, jako element oryginalny i pozwalający na zakosztowanie nowej kuchni.

Tak naprawdę, żeby skorzystać z sushi cateringu nie trzeba żadnej specjalnej okazji. Jest to wygodna opcja dla tych, którzy mają ochotę na te wykwintne japońskie danie, ale z różnych względów nie mogą lub nie chcą udawać się do restauracji. Usługi cateringu sushi pozwolą na delektowanie się smakiem tego dania, stworzonego z największą precyzją i dbałością o każdy detal, w takiej formie jak w restauracji.

Dodatkowo sięgnięcie po sushi to nie tylko zaspokojenie kubków smakowych, ale również wybór zdrowego i lekkostrawnego dania, które dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i składników odżywczych. Każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu, dlatego warto korzystać z sushi na wynos i cieszyć się jego smakiem, gdziekolwiek się jest. A Ty korzystasz już z sushi cateringu?


One comment

  • sushi zawsze na urodziny

    2022-12-31 godz. 11:55

    ja zawsze zamawiam catering sushi na urodziny, raz w roku można na wypasie xd

    odpowiedz

zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. wymagane pola oznaczone są znakiem gwiazdki *adres restauracji

Sakana Sushi & Sticks Katowice
Gawronów 6/4,
40-527 Katowice


godziny otwarcia

poniedziałek – czwartek: 12:00 – 21:00
piątek – sobota: 12:00 – 22:00
niedziela: 12:00 – 21:00


zerezerwuj stolik / zamów sushi na wynos

telefon