sushi serwis

serwis, usługi zewnętrzne sushi

zaproś nas na imprezę firmową, prywatną uroczystość, sushi mistrzowie urozmaicą wydarzenie serwując doskonałe, przyrządzone przy Tobie, sushi
wesela, urodziny

sushi na wesele, chrzciny czy sushi na urodzinysushi firmowe

imprezy firmowe z sushi, spotkania firmowe z sushi mistrzamiwydarzenia, uroczystości

świętuj wydarzenia prywatne i firmowe wraz z pysznym sushikuluary i degustacje

degustacje alkoholi, spotkanie kuluarowe w wąskim gronie wraz z masterami sushipromocja oferty premium

wydarzenie promujące Twoją ofertę, sprzedaż nowego produktu, wzbogaci nasz zespół mistrzów sushizaplanuj spotkanie

zaskocz gości, zaplanuj spotkanie z oprawą profesjonalnej obsługi gastronomicznej

Na czym polega serwis sushi?

Serwis sushi na wynos może być czymś więcej niż jedzeniem na dowóz… Jest to atrakcyjny sposób na urozmaicenie prawie każdego organizowanego przez Ciebie wydarzenia; od drobnych, ale interesujących przekąsek na przyjęcie urodzinowe, po wystawny stół sushi na wesele. Rozwiązanie to może stać się ucztą nie tylko kulinarną, ale także wizualną dzięki obecności doświadczonych sushi masterów. Serwis sushi na zamówienie łączy w sobie wybór najlepszych elementów wschodniego menu ze sztuką ich przygotowania na miejscu.

Kiedy zdecydować się na serwis sushi?

Serwis sushi na zamówienie rozszerza standardowy catering sushi, o efektowne przygotowywanie potraw na miejscu, co może przydać się w momencie, kiedy chcemy wywrzeć na gościach jeszcze większe wrażenie. Szczególnie warte polecenia jest sushi dla firm, dzięki któremu łatwo zbudować pozytywną atmosferę wśród pracowników lub zaimponować kontrahentom podczas firmowych eventów. Warto również pamiętać, że tego rodzaju oprawa ważnych wydarzeń i imprez może dać szansę nowym osobom na zakochanie się w samej kulturze sushi oraz pieczołowitym sposobie jego przyrządzania.

Zamawiając serwis sushi na wynos, oprócz ulubionych potraw, można się bowiem spodziewać profesjonalnej obsługi, a tym samym dobrego towarzystwa. Doświadczony sushi master pomoże urozmaicić większość imprez firmowych, a dzięki przyrządzaniu na miejscu, jego sushi na weselu może smakować jeszcze lepiej. Może on również doradzić w kwestii bardziej egzotycznego alkoholu podczas degustacji sushi na sylwestrze z klasą. Nie da się więc ukryć, że tego rodzaju pełny serwis pomoże w dodaniu prestiżu całemu wydarzeniu. Warto o tym pamiętać również podczas organizacji spotkań promocyjnych, gdzie profesjonalna obsługa upewni tylko odbiorców o jakości Twojej marki.

Czy sushi na wesele to dobry pomysł?

Sushi na wesele może być ciekawym i oryginalnym pomysłem, ponieważ jest to potrawa, która jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Sushi może być przygotowywane na różne sposoby, co pozwala na dostosowanie do różnych gustów i preferencji.

Sushi jest również potrawą, która jest łatwa do przygotowania i podawania przez kelnerów, co pozwala na swobodne korzystanie z innych atrakcji weselnych.

Jednak, przed zdecydowaniem się na sushi na wesele, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • upewnić się, że wybrana restauracja sushi jest w stanie przygotować odpowiednią ilość sushi dla gości weselnych,
  • zwrócić uwagę na preferencje kulinarne gości,
  • przetestować sushi w restauracji, aby upewnić się, że jest ono smaczne i zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
  • zwrócić uwagę na koszty, ponieważ sushi może być droższe niż inne dania,

Jeśli wszystkie te czynniki są brane pod uwagę, sushi na wesele może być świetnym pomysłem i z pewnością przyciągnie uwagę gości.

Czy urodziny z sushi to nie przesada?

Urodziny z sushi jako głównym daniem nie muszą być przesadą, ponieważ sushi jest popularną i smaczną potrawą, która jest coraz częściej wybierana na różne okazje, jednak, przed zdecydowaniem się na urodziny z sushi, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • czy sushi będzie przygotowane przez profesjonalistów,
  • czy jest to odpowiednie dla okazji,
  • czy będzie odpowiednia ilość sushi dla wszystkich gości,
  • czy na przykład w menu jest też inne dania dla tych, którzy nie jedzą sushi

Jeśli wszystkie te czynniki są brane pod uwagę, urodziny z sushi jako głównym daniem mogą być świetnym pomysłem i z pewnością będą się wyróżniać na tle innych urodzinowych imprez.

Czy master sushi na prywatne uroczystości może się sprawdzić?

Tak, master sushi na prywatne uroczystości może być ciekawym rozwiązaniem. Sushi jest popularnym daniem, które jest estetycznie podane i smaczne. W zależności od wymagań i preferencji gości, master sushi może przygotować różne rodzaje sushi, takie jak maki, nigiri i sashimi.

Impreza firmowa z sushi mistrzami?

Tak, impreza firmowa z sushi mistrzami może być ciekawym pomysłem, ponieważ pozwala na stworzenie niepowtarzalnego i oryginalnego doświadczenia dla gości, kontrahentów i pracowników, która zapamiętają na długo po imprezie.

Obecność master sushi na imprezie to dodatkowy element rozrywki i atrakcji, pozwalając gościom na poznanie tajników przygotowywania sushi oraz zwiększając ich zaangażowanie w imprezie.

Sushi mistrzowie mogą przygotowywać sushi na żywo, przed gośćmi, co jest atrakcyjnym widowiskiem i pozwala gościom na zobaczenie jak sushi jest przygotowywane.

Degustacje alkoholu a sushi, czy można łączyć?

Tak, degustacja alkoholu i sushi mogą być łączone. Sushi jest często serwowane z różnymi rodzajami napojów alkoholowych, takimi jak sake, japońskie wino ryżowe, które jest dobrze skomponowane z smakiem sushi.

Degustacja sake lub innych alkoholi w połączeniu z sushi może być ciekawym doświadczeniem, ponieważ pozwala gościom na poznanie różnych smaków i aromatów.

Jednak trzeba pamiętać, że nie wszystkie rodzaje alkoholu będą pasować do sushi, dlatego ważne jest, aby dobierać odpowiednie połączenia smaków i aromatów, aby uzyskać najlepsze efekty smakowe i aromatyczne. Dodatkowo, jeśli organizujesz degustację alkoholu na imprezie firmowej, ważne jest, aby mieć na uwadze przepisy dotyczące spożywania alkoholu w miejscu pracy 😉

Promocja produktu z sushi na żywo w tle, warto?

Promocja produktu z sushi przyrządzanym na żywo to większe zaangażowanie w imprezie, oraz zwiększenie renomy marki i ekskluzywności produktu. Trzeba pamiętać, że połączenie produktu z sushi na żywo musi być odpowiednio przemyślane i dopasowane do produktu, aby było skuteczne. Na pewno łączenie przyjemnych doznań smakowych ze wzrokiem skierowanym na atrakcyjną ofertę, ułatwi zapamiętanie produktu przez potencjalnego kupującego.adres restauracji

Sakana Sushi & Sticks Katowice
Gawronów 6/4,
40-527 Katowice


godziny otwarcia

poniedziałek – czwartek: 12:00 – 21:00
piątek – sobota: 12:00 – 22:00
niedziela: 12:00 – 21:00


zerezerwuj stolik / zamów sushi na wynos

telefon